Niezbędnik pierwszoklasisty — poradnik dla rodziców.

Pragniemy poinformować o nowym cyklu — Poradnik Pierwszoklasisty, który przygotowaliśmy z myślą o dzieciach oraz rodzicach zaczynających swoją przygodę ze szkołą. W serii artykułów, które publikować będziemy na naszym profilu na Facebooku, znajdą Państwo porady, w jaki sposób przygotować dziecko do pierwszego dnia w szkole. Wskazówki dotyczące zachowania rodziców oraz informacje na temat wyprawki dla pierwszoklasisty. Wpisy będą publikowane z częstotliwością jedenego wpisu w tygodniu — piątek.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w treści okażą się przydatne oraz cenne dla rodziców, którzy po raz pierwszy rozpoczynają przygodę z edukacją swoich dzieci! Zapraszamy do aktywnego udziału: komentowania, dodawania swoich sugestii, czy dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Pierwszy wpis znajdą Państwo pod tym linkiem: https://www.facebook.com/notes/superszkolnapl/jak-przygotowa%C4%87-dziecko-do-pierwszego-dnia-w-szkole/1496728647053455/

Życzymy miłej lektury!